İŞGYO, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Çarşamba Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte hayata geçirdiğimiz “Benim Yaratıcı Dünyam” projemizi İstanbul ve Samsun’da 2017-2019 yıllarında gerçekleştirdik.

Proje kapsamında Akademisyen bir kadro tarafından 9-10 yaş grubu çocuklar için hazırlanan eğitim programı ile öğrencilerin yaratıcılıklarını geliştirmek amacıyla alanında uzman eğitimciler uygulanacak atölye çalışmaları ile hayatın içinde yer alan, yaratıcılığı gelişmiş, yeni çağa ayak uydurabilen, kariyer hedefi inovatif olan bireyler olarak yetişmeleri hedeflenmiştir.

Ayrıca düzenlenecek etkinlikler ile öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak, vizyonlarını genişleterek hayaller kurmalarına, kariyer hedefleri yolunda emin adımlarla ilerlemelerine destek olurken, isimlerine hazırlanmış özel paketlerle ihtiyaçlarını karşılayacağız.


Anahtar Kelimeler: Yaratıcılık, eğitim, inovasyon, yaratıcı düşünme, kişisel gelişim, işgyo, Koç ÜniversitesiBENİM YARATICI DÜNYAM PROJESİ BİLİMSEL RAPORU