ARALIK 2015

YILBAŞI PARTİMİZ ÇOK KEYİFLİYDİ
İstanbul’da yaşayan çocuklarımız ile birlikte her sene geleneksel olarak düzenlediğimiz yılbaşı partimizi bu sene 26 Aralık’ta Kemal Özkan Sünnet Sarayı - Gönül Davet Mekanı’nda gerçekleştirdik. Eğlenceli müzik ve oyunlarla gönüllerince eğlenen çocuklarımızın mutluluğu Süzer Plaza ve GSK’nın isimlerine özel hazırladığı hediyelerle ikiye katlandı.
Yılbaşı partimize bize destek olan Kemal Özkan Sünnet Sarayı - Gönül Davet Mekanı’na, Tursan’a, Altur’a, Sodexo’ya, Süzer Plaza’ya ve GSK’ya teşekkür ederiz.KASIM 2015

ATAMIZI ZİYARET ETTİK
Genç Isuzu Çem Grubu Üyeleri sponsorluğunda İstanbul ve Ankara’da ikamet eden öğrencilerimizle 7 Kasım’da Anıtkabir’de Atamızı ziyaret ettik. Etkinlik için İstanbul’da yaşayan 27 tüm yaş grubu öğrencimizle birlikte sabahın erken saatlerinde yola çıktık. Seyahatin ilk dakikalarından itibaren heyecanlarını gizleyemeyen öğrencilerimizle Genç Isuzu Çem Grubu Üyeleri’nin hazırladığı soru cevap ve oyunlarla Atatürk ve Kurtuluş Savaşı hakkında bilgilerimizi tazeledik. Ankara’ya varmamızın ardından Ankaralı 33 çocuğumuzla buluşarak Anıtkabir’e gidip Atamızı ziyaret ettik. Daha sonra da Anıtkabir Müzesi’ni rehberler eşliğinde gezdik.
EKİM 2015

CUMHURİYET KUTLAMAMIZDA ÇOK EĞLENDİK
İstanbul’da yaşayan çocuklarımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Genç İsuzu ÇEM Grubu ekibinin organize ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Kutlamamızda çok eğlendik. Çocuklarımızın yemeklerini yemesiyle başlayan organizasyonda, Aysim Altay “Cumhuriyet” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından gruplara ayrılarak resim yapan çocuklarımız, etkinliğin sonunda animasyon grubuyla oyunlar oynadı.
Organizasyonda, Aysim Altay’ın sorduğu “İleride ne olacaksın?” sorusuna, bir çocuğumuzun verdiği “Geleceğimi geliştireceğim!” cevabı da yüzümüze bir gülücük daha ekledi...
Genç İsuzu ÇEM Grubu ekibine ve Cumhuriyet sunumuyla etkinliğimizi güzelleştiren değerli Aysim Altay’a sonsuz teşekkürler.EYLÜL 2015

GALATASARAY - ATLATİCO MADRİD MAÇINDA GİTTİK
Çocuklarımız 15 Eylül 2015’te oynanan Galatasaray - Atletica Madrid maçında, Master Card’ın davetlisi olarak fair play çağrısı için futbolcularla sahaya çıktı. Hayranı oldukları futbolcularla tanışma imkanı bulan çocuklarımız seramoninin ardından zevkle maçı izledi.


TEMMUZ 2015

KIDS FOR FREEDOM
Phoenix Yatçılık sponsorluğunda gerçekleşen kampa bu sene ikinci defa katıldık. Toplam 12 öğrencimiz ile gittiğimiz kampta çocuklarımız tekne kullanımı konusunda bilgi aldı ve çeşitli aktivitelerle bir yandan eğlenirken bir yandan kendini geliştirdi. Ayrıca teknede temizlikten yemeğe kadar bütün gereksinimleri kendileri karşılayan çocuklarımızın sorumluluk bilinci de güçlenmiş oldu.


DÜŞLER AKADEMİSİ
12 Öğrencimizle katıldığımız Düşler Akademisi Yaz Kampı’nda çocuklarımız çeşitli atölyelerle kendilerini geliştirme imkanı bulurken, Kaş’ın muhteşem sahilinde tatil yapma imkanı da yakaladı. Çocuklarımız, sosyalleşme imkanı yakaladığı kamptan büyük bir mutlulukla ayrıldı.


LEGOLAND’DE YARATICILIĞIMIZI ZORLADIK
İlkokul çağındaki öğrencilerimizle birlikte, keyifli bir gün geçirmek için Legoland’e gittik. Proje Geliştirme Merkezi’nin davetlisi olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde çocuklarımız Bayrampaşa Forum İstanbul Legoland Dıscovery Centre’da legolarla yaratıcılıklarını zorladılar. Karaoke ile şarkı söylediğimiz ve sinema gösterisi izlediğimiz günümüz çocuklarımıza dağıtılan hediyelerle mutlu bir şekilde son buldu.


HAZİRAN 2015

BUBBLE FUTBOL’DA ÇOK EĞLENDİK
Yepyeni bir tecrübe için İstanbul’da yaşayan
ortaokul öğrencilerimizle Bubble Futbol Maçı oynadık. Özyeğin Üniversitesi’nde, üniversitenin desteğiyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde çocuklarımız onar dakikalık üç maç yaparak keyifli dakikalar geçirdi. Öğrencilerimiz, maçların ardından üniversite öğrencileriyle yemek yiyerek sohbet etme imkanı buldular. Çocuklarımızın sohbetlerinde özellikle üniversite ile ilgili sorular sorması bizleri mutlu etti.


SAHADA TER DÖKTÜK
Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü’nün (BÜYAK) desteğiyle organize ettiğimiz aktivitemizde çocuklarımız ilk olarak değerli gönüllümüz tarafından hediye alınan spor ayakkabılarını giyerek iki takıma ayrıldılar. Maç boyunca gönüllülerimizden Uğur Şişman’ın perspektifi ile unutulmaz anlar fotoğraf ve video halinde ölümsüzleşti. Baştan sona çok keyifli ve heyecanlı geçen müsabaka sonunda birinci ve ikinci takımlara kol saati ve puzzle hediyelerini vererek, gönüllülerimiz ve çocuklarımızla centilmenlik üzerine sohbet ettik.RÜYA GİBİ İFTAR
Destekçimiz ünlü futbolcu Mehmet Topal, Rumeli Hisarı’nda çocuklarımıza iftar yemeği düzenledi. Birbirinden ünlü simaların katıldığı yemekte çocuklarımız hem ünlülerle sohbet etme hem de hatıra fotoğrafı çektirme imkanı buldu.
Çocuklarımız için rüya gibi geçen geceyi düzenleyen Mehmet Topal’a ve iştirakleriyle çocuklarımızı mutlu eden ünlü işadamı Ali Koç, Erkan Petekkaya, Emre Kızılırmak, Sema Öztürk, Fatma Toptaş, Melis Babadağ, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Güzel, Saruhan Hünel, Elif Ece Uzun, Cem Cücenoğlu ve kariyerini Roma’da sürdüren Salih Uçan’a teşekkürlerimizi sunarız.


TOÇEV İFTARI '15 ÇOK KEYİFLİYDİ
Her sene geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimizde çocuklarımızla ve aileleriyle tekrar bir araya geldik. 27 Haziran’da ISS binasında gerçekleştirdiğimiz iftarımızda çocuklarımıza karne hediyelerini verdik ve hoş sohbetle iftar yemeğimizi yedik. Mekan ve yiyecek sponsorumuz ISS'e, ulaşım sponsorumuz Tursan ve Başaran'a, hediye sponsorumuz BNP Paribas Leasing'e sonsuz teşekkürlerimizle...


ÇOCUKLARIMIZLA NORVEÇ'TEYDİK
Her sene başka bir ülkede düzenlenen Erasmus Plus Gençlik Kampı’na bu sene altı çocuğumuzla katıldık. 20-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen kampta çocuklarımız farklı kültürleri tanıma imkanı bulurken, aynı zamanda da faydalı atölye çalışmalarıyla kendilerini geliştirdiler.


MAYIS 2015

GALATASARAY LİSESİ'NDE HEM OKULU TANIDIK HEM DE EĞLENDİK
Bu sene 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliği olarak 6. 7. ve 8. Sınıf öğrencilerimizle beraber Galatasaray Lisesi’ne gittik. İlk olarak okul hakkında bilgiler aldığımız etkinliğimizde, daha sonar okulu gezdik. Galatasaray Lisesi öğrencilerinin hazırladığı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili filmi izlediğimiz günümüz, çocuklarımızın gruplar halinde bilgi yarışması yapmasıyla son buldu.


NİSAN 2015

CIGNA FİNANS'TAN MUHTEŞEM 23 NİSAN ŞENLİĞİ
Cigna Finans, çocuklarımız için özel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği organize ederek, örnek bir kurumsal sosyal sorumluluk çalışmasına imza attı. Şenlik için çok güzel bir eğlence alanı hazırlayan Cigna Finans, canlı langırt, tramplen,dondurma standı, palyaço ve yüz boyama çadırı ile çocuklarımızın gün boyu gönüllerince eğlenmelerini sağladı.


YENİ BİR DENEYİM ORYANTİRİNG
Düzenli aktiviteler yaptığımız çalışmalarımızda çocuklarımız ile yeni deneyimler yaşamak için de gayret sarf ediyoruz. Bu anlamda çocuklarımızla beraber 12 Nisan’da oryantiring sporu yapmak için Belgrad Ormanı’na gittik. Kirazlı Benti’nde BroSocial ekibi çocuklarımızı oryantiring ile tanıştırdı ve BUYAK ekibi organizasyonuyla gün boyu keyifli zaman geçirdik.


MART 2015

MÜZELERDE KEYİFLİ SAATLER
Mart ayı aktivitesi olarak çocuklarımız ile birlikte, yaş gruplarına ve evlerinin bulunduğu yakaya göre belirlediğimiz müzeleri gezdik. 28 Mart’ta gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Avrupa Yakası’nda ikamet eden ortaokul ve lise öğrencilerimizle Çanakkale 1915 Müzesi’ni, Anadolu Yakası’nda ikamet eden ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizle Barış Manço Müzesi’ni, Avrupa Yakası’nda ikamet eden ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizle de Enerji Müzesi’ni gezdik.


OCAK - ŞUBAT 2015

SÖMESTRE TATİLİNİ DOLU DOLU GEÇİRDİK
Her sene olduğu gibi, bu sömestre tatilini de, çocuklarımızla gerçekleştirdiğimiz birbirinden güzel ve eğlenceli aktivitelerimizle dolu dolu geçirdik. Neler yoktu ki aktivitelerimizde: Buzda kaydık, bowling oynadık, sinema ve tiyatro izledik, kariyer günü gerçekleştirdik... Aktivitelerimize 29 Ocak’ta Airport AVM’de bowling oynayarak başladık. Ortaokul ve lise öğrencilerimizin katıldığı bu etkinlikle aynı gün yine Airport AVM’de Buz Pateni yaptık. Sinop’un Durağan ilçesinde 29 Ocak’ta, Boyabat ilçesinde de 30 Ocak’ta çocuklarımızla birlikte “Şirinler 1” filmini izleyip oyunlar oynadık. 31 Ocak’ta yine bowling için ortaokul ve lise öğrencilerimizle Korukent Bowling’teydik. 1 Şubat’ta ilkokul öğrencilerimizle Kağıthane Sadabad Sahnesi’nde Pıtlatan Bal oyununu izledik. 3 Şubat’ta Ankara’daydık. Arcadium AVM’de Ankaralı öğrencilerimizle birlikte Buz Devri 4’ü izledik. Yine Buz Devri 4 filmini izlemek için 4 Şubat’ta ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizle birlikte Nişantaşı Citys AVM’deydik. 5-7 Şubat tarihleri arasında gittiğimiz Adıyaman ve Mardin ile 6 Şubat’ta gittiğimiz Kırklareli’nin Vize ilçesinde de çocuklarımızla film izleyip oyunlar oynadık. Metrocity Iceporto’da 7 Şubat’ta ortaokul ve lise öğrencilerimizle buz pateni yaparken, yine aynı gün Astra Zeneca’da lise ve üniversite öğrencilerimizle birlikte kariyer günü gerçekleştirdik.