YAŞASIN OKULUMUZ KAMPANYAMIZI DESTEKLEYENLER VE ONARILAN OKULLAR*

1. SHOW TV / MARDİN Boztepe İ.Ö.O.
2. CEM YILMAZ / KİLİS Elbeyli İlçesi Çıldıroba Köyü İ.Ö.O.
3. CEM YILMAZ / AMASYA Ortaköy İ.Ö.O.
4. YAVUZ BİNGÖL / KARS Sarıkamış İlçesi Hamamlı Köyü İ.Ö.O.
5. YAVUZ BİNGÖL / İZMİR Menderes İlçesi Sancaklı Ahmetcik Köyü İ.Ö.O.
6. OKTAY KAYNARCA ve YILDIZLAR İNŞAAT / DİYARBAKIR Terziyan Mezrası Ali Gaffar Okkan İ.Ö.O.
7. PANA FİLM–NECATİ ŞAŞMAZ / ELAZIĞ Yemişlik Yeniköy Feride Şaşmaz İ.Ö.O.
8. OSMAN YAĞMURDERELİ ve METRO TURİZM / BURSA Mudanya İlçesi Evciler Köyü İ.Ö.O.
9. FULYA TERİM / SİNOP Durağan İlçesi Sarıyer Kozluca Köyü İ.Ö.O.
10. MİLİ TAKIMLAR HEYETİ / ESKİŞEHİR Kızılcaören Köyü İ.Ö.O.
11. EMEL YILDIRIM ACAR / NİĞDE Çamardı İlçesi Sulucaova Köyü İ.Ö.O.
12. YILMAZ ULUSOY / ADANA Karaisalı İlçesi Karakılıç Köyü İ.Ö.O.
13. FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU / MALATYA Battalgazi İlçesi Kadıçayırı İ.Ö.O.
14. GÜZEL SANATLAR SAATCHI &SAATCHI / TEKİRDAĞ Güzel Sanatlar Bıyıkali İ.Ö.O.
15. İSMAİL ACAR / SİVAS Zara İlçesi Yukarı Çamurcu Ressam İsmail Acar İ.Ö.O.
16. İBRAHİM ve CUMA MERTOĞLU / KONYA Ilgın İlçesi Büyükoba Köyü İ.Ö.O.
17. TEŞVİKİYE ROTARY KLÜBÜ / TUNCELİ Pertek İlçesi Akdemir Köyü İ.Ö.O.
18. TEŞVİKİYE ROTARY ve SİİRT VALİLİĞİ işbirliği / SİİRT Akdoğmuş Köyü İ.Ö.O.
19. BİRLEŞMİŞ MARKALAR DERNEĞİ / BOLU Gerede İlçesi Sofular Köyü BMD İ.Ö.O.
20. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / IĞDIR Tuzluca İlçesi Yukarı Katırlı Köyü İ.Ö.O.
21. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / AĞRI Yukarı Dumanlı Köyü İ.Ö.O.
22. İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / ERZİNCAN Tercan İlçesi Kalecik Köyü İ.Ö.O.
23. AÇI İLKÖĞRETİM OKULU / DÜZCE Yığılca İlçesi Hebeler Köyü İ.Ö.O.
24. EMİR KAVVASOĞLU / HATAY Reyhanlı İlçesi Varışlı Atçana Köyü İ.Ö.O.
25. TOKAT VALİLİĞİ ve İŞADAMLARININ DESTEĞİ / TOKAT Erbaa İlçesi Küplüce Köyü İ.Ö.O.
26. ANTALYA KOLEJİ / ANTALYA Kurşunlu Köyü Patırlar B.S.İ.Ö.O.
27. ANTALYA KOLEJİ / BURDUR Yeşilova İlçesi Büyükyaka İ.Ö.O.
28. KAAN BİTER / ŞANLIURFA Yukarı Koymat Köyü Emir Biter B.S.İ.Ö.O.
29. SÜLEYMAN SÜRAL / ISPARTA Şarkikaraağaç İlçesi Gedikli Köyü Mehmet Süral İ.Ö.O.
30. MUSA ENGİN / RİZE Kalkandere İlçesi Yeşilköy Songül Engin İ.Ö.O.
31. PHILIP MORRIS-SABANCI ÇALIŞANLARI / BATMAN Şerbetli Köyü İ.Ö.O.
32. SÜLEYMAN PAMUKÇU-PORLAND PORSELEN / BİLECİK Yeniköy Elif Alpdemir İ.Ö.O.
33. YALÇIN-EMEL SAĞLIKOVA / DENİZLİ Kale İlçesi Narlı Köyü İ.Ö.O.
34. SAMSUNG / KAHRAMANMARAŞ Hacıağalar Köyü İ.Ö.O.
35. GÖKÇİN ARAS / ARDAHAN Çobanlı Köyü Hayriye Aras İ.Ö.O.
36. TAHİR KIRAN / EDİRNE Uzunköprü İlçesi Dereköy Turgut Kıran İ.Ö.O.
37. TAHİR KIRAN / ORDU Korgan İlçesi Yeniköy Erengül Ulusoy İ.Ö.O.
38. SEMA GÜRAL-KÜTAHYA PORSELEN / KÜTAHYA Eğnigazi Köyü İ.Ö.O.
39. NEDİM AMBAR / VAN Gevaş İlçesi Şehit Üst. Ferruh Akyel İ.Ö.O.
40. HÜSEYİN AĞAOĞLU / BARTIN Akağaç Yukarı Köyü Hakkı Ağaoğlu İ.Ö.O.
41. SERPİL SHELLEY / KIRKLARELİ Kapaklı Köyü İ.Ö.O.
42. AHMET AKKUŞ / ÇORUM Değirmendere Köyü Kardelen Akkuş İ.Ö.O.
43. ERHAN BAYRAKTAR / ARTVİN Ardanuç İlçesi Peynirli Köyü Kaptan Arif Bayraktar İ.Ö.O.
44. ÖMER KAPTANOĞLU / SAMSUN Alaçam İlçesi Harmancı Köyü Hacı Sabahat Kaptanoğlu İ.Ö.O.
45. BURCU-LEVENT ERDOĞAN / BALIKESİR Kumlugedik Köyü Ece Amca Mahmut Erdoğan İ.Ö.O.
46. HÜSEYİN AĞAOĞLU / KASTAMONU Doğanyurt İlçesi Yassıkışla Köyü Onur Ağaoğlu İ.Ö.O.
47. KAMİL ÖZÇOBAN / AFYONKARAHİSAR Kozluca Köyü Emine Özçoban İ.Ö.O.
48. EMSAL SARIŞIK / KIRŞEHİR Çiçekdağı İlçesi Beşikli Köyü Döndü Hidayet Sarıışık İ.Ö.O.
49. ARAS KARGO / BAYBURT Çiğdemtepe Köyü Aras Kargo İ.Ö.O.
50. DÜNYA GÖZ HASTANESİ / TRABZON Araklı İlçesi Türkeli İ.Ö.O.
51. ARİF TAŞKAYA-ABDULLAH GÜRELİ-BAHTİYAR ACAR-İSMAİL FIRAT-MUSTAFA İPEK / OSMANİYE Buçakçı Köyü İ.Ö.O.
52. DR. ADİL EMECAN-BAHATTİN ŞENER-HACI ÖZER-KENAN ÖNER-MEHMET AYGÜN-BURAK ELMAS-KAYA BALKAN-MUSTAFA ÖNER / GİRESUN Espiye İlçesi Çepniköy İ.Ö.O.
53. ÇANAKKALE VALİLİĞİ-GELİBOLU Milli Eğitim Müdürlüğü- 2. KOLORDU-SMS GELİRİ / ÇANAKKALE Gelibolu İlçesi Yülüce Köyü İ.Ö.O.
54. SMS GELİRİ-KENAN DOĞULU-MUSTAFA DOST / GAZİANTEP Bedirkent İ.Ö.O.
55. SMS GELİRİ-GÜLBEN ERGEN-MUSTAFA DOST / ADIYAMAN Merkeze Göm Köyü İ.Ö.O.
56. RAUF AKTARLI / UŞAK Mesudiye Köyü İ.Ö.O.
57. ZEYNEP BİLGE ÇELİKEL-ASLI GÜLSEN ERGELEN / DİYARBAKIR Esenbağ Köyü İ.Ö.O.
58. SAMSUNG / MARDİN Derik İlçesi Kovanlı Köyü İ.Ö.O.
59. EMEL - YALÇIN SAĞLIKOVA / KİLİS Musabeyli İlçesi Üçpınar Köyü İ.Ö.O.
60. NİMET KÜÇÜKNALBANT / BURSA Orhaneli İlçesi AKALAN KÖYÜ İ.Ö.O.
61. SOYSAL DANIŞMANLIK’ın KATKILARI İLE DÜZENLENEN PERAKENDE GÜNLERİ’06 / BURSA Büyükorhan İlçesi AKTAŞ KÖYÜ İ.Ö.O.
62. BERK EKŞİOĞLU-SMS GELİRİ / MANİSA Alaşehir İlçesi Caberburhan Köyü İ.Ö.O.
63. ZEYNEP GÖNENÇ-SMS GELİRİ / MERSİN Eski Sarılar Köyü İ.Ö.O.
64. BİNGÖL VALİLİĞİ-SMS GELİRİ / BİNGÖL Çobantaşı Köyü İ.Ö.O.
65. GÜMÜŞHANE VALİLİĞİ-SMS GELİRİ / GÜMÜŞHANE Kelkit İlçesi Yeniköy İ.Ö.O.
66. MUŞ VALİLİĞİ-SMS GELİRİ / MUŞ Korkut İlçesi Yedipınar Köyü İ.Ö.O.
67. ZONGULDAK VALİLİĞİ-SMS GELİRİ / ZONGULDAK Çaycuma İlçesi Kalafatlı köyü İ.Ö.O.
68. SMS GELİRİ- E.S.E.K GRUBU / SAKARYA Pamukova İlçesi Şeyhvarmaz Köyü İ.Ö.O.
69. SMS GELİRİ / ŞIRNAK Çavuşlu Köyü İ.Ö.O.
70. SMS GELİRİ / AYDIN Yenipazar İlçesi Hacıköseler İ.Ö.O.
71. SMS GELİRİ / HAKKARİ Akçalı Köyü Eğercik Mezrası İ.Ö.O.
72. SMS GELİRİ / ERZURUM Tortum İlçesi Uzunkavak Köyü İ.Ö.O.
73. SMS GELİRİ / KARABÜK Yenice İlçesi Akmanlar Köyü İ.Ö.O.
74. SMS GELİRİ / KAYSERİ Bünyan İlçesi Kahveci Köyü İ.Ö.O.
75. SMS GELİRİ / KIRIKKALE Bahşili İlçesi Küreboğazı Köyü İ.Ö.O.
76. SMS GELİRİ / MUĞLA Milas İlçesi Yenidibekdere Köyü İ.Ö.O.
77. SMS GELİRİ / BİTLİS Adilcevaz İlçesi Çanakyayla Köyü İ.Ö.O.
78. SMS GELİRİ / YOZGAT Sorgun İlçesi Halilfakılı Köyü İ.Ö.O.
79. SMS GELİRİ / BALIKESİR Dallımandıra Köyü İ.Ö.O.
80. SMS GELİRİ / VAN Aşağı Gölalan İ.Ö.O.
81. SMS GELİRİ / VAN Yukarı Gölalan İ.Ö.O.
82. SMS GELİRİ / VAN Gürpınar İlçesi Işıkpınar Köyü İ.Ö.O.
83. SMS GELİRİ / VAN Gevaş İlçesi İkizler Köyü İ.Ö.O.
84. SMS GELİRİ / KARAMAN Güldere Köyü İ.Ö.O.
85. SMS GELİRİ / AKSARAY Sarıağıl Köyü İ.Ö.O.
86. SMS GELİRİ / ÇANKIRI Kızılırmak İlçesi Korçullu Köyü İ.Ö.O.
87. SMS GELİRİ / NEVŞEHİR Gülşehir İlçesi oğlukaya Köyü İ.Ö.O.
88. SMS GELİRİ / ADIYAMAN Elmacık Köyü İ.Ö.O.
89. SMS GELİRİ / ADANA Ceyhan İlçesi Toktamış Köyü İ.Ö.O.
90. BAHTİYAR TENTEOĞLU / ORDU Çatalpınar İlçesi Yenimahalle İ.Ö.O.
91. BAHTİYAR TENTEOĞLU / ORDU Kumru İlçesi Ayvalı İ.Ö.O.
92. ALEM FM-SMS GELİRİ / BALIKESİR Kepsut ilçesi Sayacık Köyü İ.Ö.O.
93. SMS GELİRİ / BATMAN Şeyhçoban Köyü İ.Ö.O.
94. SMS GELİRİ / BİTLİS Üçkardeşler Köyü İ.Ö.O.
95. SOYSAL DANIŞMANLIK’IN KATKILARI İLE DÜZENLENEN PERAKENDE GÜNLERİ’06 / ERZURUM Köprüköy İlçesi Gölçayır Köyü İ.Ö.O.
96. SMS GELİRİ / IĞDIR Tuzluca İlçesi Göktaş Yeniköy İ.Ö.O.
97. SMS GELİRİ / MALATYA Akçadağ İlçesi Bölüklü Köyü İ.Ö.O.
98. SOYSAL DANIŞMANLIK’IN KATKILARI İLE DÜZENLENEN PERAKENDE GÜNLERİ’06 / SİNOP Durağan İlçesi Beyardıç Köyü İ.Ö.O.
99. SMS GELİRİ / SAKARYA Karasu İlçesi Karanlıkdere Köyü İ.Ö.O.
100. SMS GELİRİ / ŞANLIURFA Hilvan İlçesi Kavalık Köyü İ.Ö.O.
101. TAHİR KIRAN / ADIYAMAN Kahta İlçesi Arılı Köyü İ.Ö.O.
102. MEHMET SELİM KERESTECİ / ADIYAMAN Kahta İlçesi Bildiyan Köyü İ.Ö.O.
103. FATİH AKSOY / ŞANLIURFA Hilvan İlçesi Yuvacalı Köyü İ.Ö.O.
104. ERKAN PETEKKAYA-SMS GELİRİ / DİYARBAKIR Silvan İlçesi Umur Köyü İ.Ö.O.
105. SMS GELİRİ / ŞIRNAK İdil İlçesi Yağmurca Köyü İ.Ö.O.
106. HAŞMET KÜRÜM / BİTLİS Tatvan İlçesi Çekmece Köyü İ.Ö.O.
107. RAİF AYGÜN-MEHMET ALİ ERBİL-ADI GÜZEL EĞİTİM KURUMLARI-JEKİ FIRATLI / BİTLİS Ahlat İlçesi Yuvadamı Köyü İ.Ö.O.
108. ATASAY KUYUMCULUK / MUŞ Bulanık İlçesi Kurganlı Köyü İ.Ö.O.
109. TAHİR KIRAN / MUŞ Bulanık İlçesi Şatırlar Köyü İ.Ö.O.
110. SİBEL CAN / VAN Çatak İlçesi Büyükağaç Köyü İ.Ö.O.
111. HAŞMET KÜRÜM / VAN Erciş İlçesi Küplü Köyü İ.Ö.O.
112. SMS GELİRİ / AĞRI Tutak İlçesi Oğlaksuyu Köyü İ.Ö.O.
113. HÜLYA AVŞAR-ELİF EREN / AĞRI Tutak İlçesi Palandöken Köyü İ.Ö.O.
114. TAHİR KIRAN / AĞRI Merkez Kayabey Köyü İ.Ö.O.
115. TAHİR KIRAN / IĞDIR Aralık İlçesi Ramazankent Köyü İ.Ö.O.
116. YAVUZ BİNGÖL / KARS Kağızman İlçesi Çilehane Köyü Fatma Kara İ.Ö.O.
117. YAVUZ BİNGÖL / KARS Selim İlçesi Koyunyurdu Köyü Ali Kara İ.Ö.O.
118. MEHMET ASLAN / ERZURUM Pasinler İlçesi Sunak Köyü İ.Ö.O.
119. ŞANSAL BÜYÜKA / SAKARYA Pamukova İlçesi Turgutlu Köyü İ.Ö.O.
120. TAHİR KIRAN / KASTAMONU İnebolu İlçesi Hamit Köyü İ.Ö.O.
121. HAKKI AĞAOĞLU / SİNOP Durağan İlçesi Alpuğan Köyü İ.Ö.O.
122. SMS GELİRİ / SAMSUN Vezirköprü İlçesi Avdan Köyü İ.Ö.O.
123. TAHİR SARIOĞLU / SAMSUN Vezirköprü İlçesi Taşlıyük Köyü İ.Ö.O.
124. BERK EKŞİOĞLU-YAĞMUR AYAR- GÜRSEL FERCAN-SMS GELİRİ / ORDU Kumru İlçesi Derbent Köyü İ.Ö.O.
125. ALTAN ERKEKLİ-DENİZBANK-PELİN AKAD-TUNCAY ŞANLI / YOZGAT Saraykent İlçesi Divanlı Köyü İ.Ö.O.
126. ÜMİT GÜNEŞ / NİĞDE Merkez Tırhan Köyü İ.Ö.O.
127. TANER TRİKO-NURGÜL YEŞİLÇAY-GÖKHAN EŞELİ / ADANA Aladağ İlçesi Kızıldam Köyü İ.Ö.O.
128. NACİ FAYDASIÇOK-ALPER KÖSTEN-KENAN DOĞULU-SMS GELİRİ/ KONYA Çeltik İlçesi Torunlar Köyü İ.Ö.O.
129. MEHMET CİHAN-SMS GELİRİ / AFYON Şuhut İlçesi Senir Köyü İ.Ö.O.
130. EMEL YILDIRIM ACAR / AFYON Şuhut İlçesi Hallaç Köyü İ.Ö.O.
131. CELAL DOĞAN / GAZİANTEP Nizip İlçesi Gürbaşak Köyü İ.Ö.O.
132. SMS GELİRİ / HAKKARİ Merkez Geçitli Köyü İ.Ö.O.
133. EMEL-YALÇIN SAĞLIKOVA / K.MARAŞ Merkez Selimiye Köyü-M.Nuri Tecirlioğlu İ.Ö.O.
134. METİN KABALAK / G.ANTEP Islahiye İlçesi Kayabaşı Köyü Kışlaönü Ümran Kabalak İ.Ö.O.
135. JOHNSON WAX A.Ş. / G.ANTEP Yavuzeli İlçesi Ballık Köyü İ.Ö.O.
136. BAŞKENT A.Ş / G.ANTEP Araban İlçesi Sarıtepe Köyü Gökçek İ.Ö.O.
137. NİLGÜN REMZİYE AKIN / Ş.URFA Merkez Boydere Köyü Yusuf-Ali Bekler İ.Ö.O.
138. PANDA / Ş.URFA Hilvan İlçesi Akıncık Köyü Panda İ.Ö.O.
139. YILDIZLAR İNŞAAT / D.BAKIR Silvan İlçesi Ormandışı Köyü Yıldızlar İ.Ö.O.
140. NİLÜFER-REYHAN BENZEŞ / MARDİN Midyat İlçesi Bağlarbaşı Köyü Osman Benzeş İ.Ö.O.
141. SMS GELİRİ / BATMAN Merkez Oymataş Köyü İ.Ö.O.
142. Av. İHSAN COŞKUN / VAN Gevaş İlçesi Kızıltaş Köyü Necibe-Ahmet Coşkun İ.Ö.O.
143. BELYA A.Ş. / HAKKARİ Yüksekova İlçesi Aksu Köyü Ankara Büyükşehir Belediyesi İ.Ö.O.
144. DERİMOD GÜLBEN-MUSTAFA ERDOĞAN / HAKKARİ Şemdinli İlçesi Derecik Samanlı Köyü Atlas Erdoğan İ.Ö.O.
145. DERİMOD SİNAN ÇETİN VE AİLESİ / VAN Özalp İlçesi Hacıali Köyü Rebeka-Sinan Çetin İ.Ö.O.
146. HAŞMET KÜRÜM / VAN Erciş İlçesi Ziyaret Köyü Nidai kürüm İ.Ö.O.
147. HAŞMET KÜRÜM / VAN Muradiye İlçesi Devetaş Köyü Karavil Mezrası Müzeyyen-Raif Kürüm İ.Ö.O.
148. HAŞMET KÜRÜM / VAN Muradiye İlçesi Devetaş Köyü Menşure-İdris Erdoğan İ.Ö.O.
149. HAŞMET KÜRÜM / BİTLİS Ahlat İlçesi Akçaören Köyü Nuriye-Necmi Erem İ.Ö.O.
150. HAŞMET KÜRÜM / BİTLİS Ahlat İlçesi Uludere Köyü Nazire-Abdulbari Özyurtlu İ.Ö.O.
151. ORTAK NOKTA / VAN Muradiye İlçesi Sürüyolu Köyü Ortak Nokta İ.Ö.O.
152. PORTAŞ A.Ş. / BİTLİS Merkez Düzköy Portaş İ.Ö.O.
153. TRABZONSPOR KULÜBÜ / Ş.URFA Siverek İlçesi Revşanlı Köyü Trabzospor Sebahattin Kundupoğlu İ.Ö.O.
154. SAMSUNG / DİYARBAKIR Çınar İlçesi Karaçevre Köyü İ.Ö.O.
155. BELPLAS A.Ş. / YOZGAT Kadışehri İlçesi Hanözü Köyü Belplas İ.Ö.O.
156. MAHMUT TAVİLOĞLU-AY YAPIM-HAKAN BİLAL KUTLUALP-DEVRİM YAMAN-CANİP KARAKUŞ / TOKAT Zile İlçesi Büyüközlü Köyü İ.Ö.O.
157. CAN TANRIYAR-PETEK DİNÇÖZ-ANILCAN TANRIYAR-SMS GELİRİ/ SİVAS Merkez Doğanca Köyü İ.Ö.O.
158. MEHMET ALİ YILMAZ / GÜMÜŞHANE Şiran İlçesi Gökçeler Köyü Mehmet Ali Yılmaz İ.Ö.O.
159. NURCAN ARTAM-NAİM GENÇOĞLU-EMEL VE YALÇIN SAĞLIKOVA-BELKA A.Ş.-ALPASLAN ATALAY-DE BEERS / ERZURUM Pasinler İlçesi Büyükdere Köyü İ.Ö.O.
160. PANDA-MUSTAFA ÇAĞLAR-EMİNE NİLÜFER GÜLER-PASTEL FİLM-SERVET YENİTÜRK-SEVGİ DURMAZ-AHMET KARAÇÖZ / AĞRI Merkez Çukurçayır Köyü İ.Ö.O.
161. BUKSAŞ A.Ş. / AĞRI Merkez Dönerdere Köyü Melih Gökçek İ.Ö.O.
162. ALATTİN KAMEROĞLU / IĞDIR Aralık İlçesi Karahacılar Köyü İstanbul Kuyumcular Odası İ.Ö.O.
163. SOYSAL DANIŞMANLIK / AĞRI Tutak İlçesi Aşağı Kulecik Köyü Perakende Güneşi İ.Ö.O.
164. DERİMOD EROL EVGİN / TRABZON Yomra İlçesi Kılıçlı Köyü Erol Evgin İ.Ö.O.
165. MUSTAFA TAVİLOĞLU / TRABZON Arsin İlçesi İşhanı Köyü Mahmut Taviloğlu İ.Ö.O.
166. DERİMOD HÜLYA KOÇYİĞİT / GİRESUN Yağlıdere İlçesi Hisarcık Köyü Hülya Koçyiğit İ.Ö.O.
167. CENK KAPTANOĞLU / GİRESUN Bulancak İlçesi Bayındır Köyü Engin Kaptanoğlu İ.Ö.O.
168. CENK KAPTANOĞLU / ORDU Akkuş İlçesi Dağyolu Pazaryeri Köyü Gündüz Kaptanoğlu İ.Ö.O.
169. DERİMOD HINCAL ULUÇ / KİLİS Musabeyli İlçesi Hacılar Köyü Hıncal Uluç İ.Ö.O.
170. ANFA A.Ş. / KASTAMONU Doğanyurt İlçesi Gökçe Köyü Anfa İ.Ö.O.
171. COLGATE / Ş.URFA Viranşehir İlçesi Kargalı Köyü Colgate İ.Ö.O.
172. DERİMOD YALIN / KASTAMONU Doğanyurt İlçesi Denizgörülen Köyü Yalın İ.Ö.O.
173. ÖMER OKUTAN / KASTAMONU İnebolu İlçesi Şeyhömer Köyü Nadir Ertan Uygun İ.Ö.O.
174. SOYSAL DANIŞMANLIK / UŞAK Banaz İlçesi Ovacık Köyü Perakende Güneşi İ.Ö.O.
175. ŞAHAP AKTAŞ-TRABZONSPOR KULÜBÜ-SMS GELİRİ / BURDUR Gölhisar İlçesi Elmalıyurt Köyü İ.Ö.O.
176. MUSTAFA BÜYÜKKUTLU-SİS YAPIM-EYÜP AKDAĞ-BERK EKŞİOĞLU / ISPARTA Sütçüler İlçesi Beydili Köyü Çimenova İ.Ö.O.
177. BELBETON A.Ş.-SONY / HATAY Merkez Bozhöyük Köyü İ.Ö.O.
178. ANKET A.Ş. / KİLİS Musabeyli İlçesi Şenlikçe Köyü Başkent İ.Ö.O.
179. BELKO A.Ş. / ŞANLIURFA Hilvan İlçesi Karapınar Köyü Akşemsettin İ.Ö.O.
180. ORTAK NOKTA / ŞANLIURFA Viranşehir İlçesi TALİHLİ KÖYÜ ORTAK NOKTA İ.Ö.O.
181. SAMSUNG / KARS Merkez Arslanizi Köyü İ.Ö.O.
182. MEHMET ALİ YILMAZ / ZONGULDAK Çaycuma İlçesi Coburlar Köyü Mehmet Ali Yılmaz İ.Ö.O.
183. JOHNSON WAX A.Ş / KASTAMONU Tosya İlçesi Suluca Akçakavak Nalbantoğlu İ.Ö.O.
184. AKMAN ALKUMRU / TRABZON Araklı İlçesi Çankaya Köyü Öğretmen Abdulkadir Alkumru İ.Ö.O.
185. EROL EVGİN ve KARDEŞLERİ / VAN Erciş İlçesi Taşlıçay Köyü Cevdet Evgin İ.Ö.O.
186. BEHZAT-SÜHEYL UYGUR / VAN Çatak İlçesi Elmacı Köyü Nejat Uygur İ.Ö.O.
187. SAMSUNG / BATMAN Gercüş İlçesi Sapanlı Köyü İ.Ö.O.
188. ÖMER OKUTAN-F. MEVLÜT ASLANOĞLU / MALATYA Merkez Mahmudu Köyü Nadir Ertan Uygun İ.Ö.O.
189. NASA İNŞAAT A.Ş / OSMANİYE Kadirli İlçesi Göztaşı Köyü Kazım Namlı İ.Ö.O.
190. TOTAL OİL A.Ş / ANTALYA Demre İlçesi Çevreli Köyü İ.Ö.O.
191. EMC BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ / MARDİN MAZIDAĞI Ekinciler Köyü İ.Ö.O.
192. TOTAL OİL A.Ş. / KAHRAMANMARAŞ MERKEZ Kemallı Köyü İ.Ö.O.
193. SAMSUNG / ŞIRNAK CİZRE Örencik Köyü İ.Ö.O.
194. DAVUT ACAR / Zonguldak Ereğili İlçesi Sarıkaya Elmas Acar İ.Ö.O.
195. COLGATE / Kastamonu Taşköprü İlçesi Hüseyin Ateş İ.Ö.O.
196. PERAKANDE GÜNLERİ'07 ORGANİZASYONLARI Diyarbakır / Çınar İlçesi Kuyuhöyük İ.Ö.O.
197. PANA FİLM-Necati ŞAŞMAZ / Van Gürpınar Üçgen Köyü Bayram Memduh İ.Ö.O.
198. SAMSUNG / Muş Malazgirt İlçesi Çiçekveren İ.Ö.O.
199. SAMSUNG / Erzurum Aziziye İlçesi Yoncalık İ.Ö.O.
200. SAMSUNG / Adıyaman Burç İ.Ö.O.
201. TOTAL / Adana Kozan İlçesi Yeniköy İ.Ö.O.
202. MEHMET SABUNCU / Şanlıurfa Siverek İlçesi Destek Köyü İlkokulu
203. TOTAL / Sakarya Karasu İlçesi Konacık Köyü İlkokulu
204. EMC BİLGİSAYAR / Ağrı Diyadin İlçesi Omuzbaşı İlköğretim Okulu