İstanbul Aralık 2020

25 ünlü şef TOÇEV’in 25. yılı anısına bir arada!

25 ünlü şef TOÇEV’in 25. yılı anısına bir arada!

TOÇEV gönüllüsü Marka İletişimcisi Özlem Ardıyok’un, TOÇEV’in 25. Yılı anısına projelendirdiği ve tüm fotoğraflarını çektiği, 25 ünlü şefin kutlama yemeği tarifleri ve anılarından oluşan Kutlamalar Kitabı satışa sunuldu
.
Uluslararası markalarda geçen 20 yıllık Marka ve Pazarlama İletişimi kariyerinin kurumsal hayat kısmına son verdikten sonra özel projelere imza atan Özlem Ardıyok, senelerdir TOÇEV’i destekliyor. Yıllardır çocukların gelişimi ve mutluluğunu merkeze alan TOÇEV’e yakışan bir kutlama hediye etmek için bu kutlama yemekleri projesini tasarladı. 25 özel şefe ulaştı, anılarında yer etmiş kutlama yemeklerini sordu, şeflerle buluşup onlar yemeklerini yaparken fotoğraflarını çekti. Kitabın içeriği ve anılarla dolu hikâyesi böylece ortaya çıktı.

TOÇEV kuruluş yıldönümünü hep farklı etkinliklerle kutladı. Şimdi de ISS Türkiye ve Alfa yayınları desteğiyle çıkan Kutlamalar Kitabı ile kalıcı ve lezzetli bir kutlama gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Türkiye’nin en sevilen şeflerinin paylaştığı özel kutlama yemeği tarifleri, evlerde şef sofrası kurmak isteyenler için harika bir kaynak.

Arda TÜRKMEN, Burçak KAZDAL, Cihan KIPÇAK, Derin ARIBAŞ, Ebru ERKE, Ece ZAİM, Elif Edes TAPAN, Esen HÜNAL, Gamze BURSA, Hazer AMANİ, İdil YAZAR, İsmet SAZ, Jale BALCI, Kaan SAKARYA, Melih DEMİREL, Metin SÜERKAN, Murat BOZOK, Murat Deniz TEMEL, Müge ERGÜL, Pınar İSHAKOĞLU, Rafet İNCE, Semen ÖNER, Tevfik ALPARSLAN, Umut KARAKUŞ, Zeynep Benhisavi ÇELİK Kutlamalar Kitabı için mutfaklarını açıp büyük bir keyifle kutlama yemeklerini yapıp anılarını paylaşıyor.

Nerede Bulabilirim:
Kutlamalar Kitabını TOÇEV Dükkan ve TOÇEV’in, Trendyol, Morhipo butiklerinde bulabilirsiniz.

Trendyol Kutlamalar KitabıTIKLAYIN