Ekim 2020

42. İstanbul Maratonu Sanal Koşu Kampanyaları Başladı

Her yıl Kasım ayında adımlarımızı iyilik peşinde attığımız İstanbul Maratonu’nda bu yıl içinde bulunduğumuz Pandemi nedeniyle köprüde olamıyoruz. Ama adımlarımızı iyilik peşinde okuma istekli çocuklarımız için atmaktan da vazgeçmiyoruz ve bu yıl ilk defa adımlarımızı sanal koşu ile iyilik peşinde atacağız.

Bu yıl 7-8 Kasım’da, Spor İstanbul’un geliştirmiş olduğu uygulamayı telefonumuza yükleyerek kendi seçeceğimiz parkurda İstanbul Maratonu heyecanını birlikte yaşayarak, adımlarımızı okuma istekli çocuklarımızın eğitim hayatlarına eksiksiz devam edebilmesi için gelin birlikte atalım.

Sanal Koşu ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için TIKLAYIN.Sizlerde adımlarınızı TOÇEV Senin Adımların Benim Geleceğim Projesi için atarak okuma istekli çocuklarımızın eğitim hayatlarına eksiksiz devam edebilmesine destek olmak için TIKLAYIN.

Senin Adımların Benim Geleceğim Projesi kapsamında okuma istekli çocuklarımızın gelecekte sağlıklı, mutlu, eğitim ve sosyal gelişim seviyeleri yüksek bireyler olmaları yolunda, kırtasiye, giyim, kitap vb. araç-gereçlerden oluşan ihtiyaçlarını Gelecek Kutuları ile destekliyoruz.

1 çocuğun 1 yıllık Gelecek Kutusu gideri 800 TL