Yeni Evimize Taşınıyoruz
Daha çok çocuğumuza ulaşmak ve eğitimlerine verdiğimiz desteği güçlendirmek amacıyla hayata geçirdiğimiz TOÇEV Merkezimiz’de 12 Ağustos 2016 Cuma günü basın tanıtım toplantısı gerçekleştirdik.
 
Hayalini kurduğumuz merkez binamızı sonunda aldık ve yakında taşınıyoruz. 
 
TOÇEV olarak amacımız; daha çok çocuğun eğitim alarak hak ettikleri ortamlarda yaşayabilmeleri ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri. 
Merkezde; çocuklar için gerçekleştirilen tüm çalışmalar tek çatı altında toplanacak. Bu sayede merkezimizde çocuklar atölye çalışmaları yaparken, bir yandan da gönüllülerin desteği ile ders çalışma programları uygulanabilecek. 
 
Tanıtım toplantısında konuşan TOÇEV Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Uygun, bugünün çok önemli olduğunu belirtti. 22 yılın sonunda ilk defa bir evimizin olacağını vurgulayan Uygun, "Burası evimiz gibi ama aslında bir öğrenim merkezi. Evimizi alma çalışmalarına üç yıl önce başlamıştık. Etkinliklerimizden gelen bağışlarla ilk adımı attık ama buranın hayat bulabilmesi için daha çok desteğe ihtiyacımız var. Merkezimize geldik ama odaların ışıklanması gerekiyor. Bu anlamda dostlarımızı desteğe davet ediyoruz" diye konuştu.