TOÇEV Yaz Kampı Gönüllüleri

GÖNÜLLÜLERİMİZ DURMAKSIZIN ÇALIŞIYOR

Çocuklarımız yaz kamplarında; sosyalleşiyor, farklı beceriler kazanıyor ve kişilikleri gelişiyor. İşte bu nedenle "TOÇEV Yaz Kampı Gönüllüleri" bu sene de çocuklarımızı kampa götürebilmemiz için tüm enerjileriyle çalışıyor. İlk yemeğimiz çok keyifli geçti. Şimdiden 8 çocuğumuzun kampa gidebilmesi için gereken bütçeyi oluşturdular bile...

Organizasyonlar düzenleyerek çevresinde TOÇEV ile ilgili farkındalık sağlayan ve 2017 yaz döneminde gerçekleştireceğimiz kamplarımız için bütçe desteği sağlayan gönüllülerimiz Suzan Karahan ve Nilüfer Koyuncuoğlu’na teşekkür ederiz.

Siz de destek olmak isterseniz tocev@tocev.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

DESTEKÇİLERİMİZ

ASUDE GÖNÜL KAYA GÜLAY TEKTUNALI ÖZLEM ÖNCEL
SERRA İSTİF NİLÜFER AYLA GÜL YETKİN 
ÖZLEM MİRAP SUZAN KARAHAN DİDEM ÇAĞATAY
FÜSUN ÜREDİN SELMA ADLİM ÖNCEL FERDA ÇELEBİ
NEJLA ÇALIŞIR İPEK TÜYLÜOĞLU ELİF ÖKTEM-RIZA HALUK ÖKTEM
TUĞBA İSAPUR ŞEBNEM TÜYLÜOĞLU SEMRA ALTINTAŞ-SENA ARTAN ÖZTEKİN
ZÜLAL TATLICI YUSUF BORA IŞIK - LÜTFİYE ZEYNEP IŞIK  

 

YAZ KAMPLARINA ‘SIRA GECELİ’ DESTEK

Çocuklarımızın gelişiminde önemli yere sahip yaz kamplarına çocuklarımızı gönderebilmek için çalışmalar yürüten ‘TOÇEV Yaz Kampı Gönüllüleri’, Caddebostan Büyük Kulüp’te gerçekleştirdikleri öğle yemeğinde destek topladı.  Suzan Karahan ve Nilüfer Koyuncuoğlu öncülüğünde çalışan gönüllülerimizin ‘Sıra Gecesi’ konseptiyle gerçekleştirdiği yemeğe 120 kişi katıldı. Başta Suzan Karahan ve Nilüfer Koyuncuoğlu olmak üzere bütün gönüllü ve destekçilerimize teşekkür ederiz.