TOÇEV “Kitap Kurtları Marmara Forum’da” Etkinliğinde

Okulların açılma zamanı yaklaşırken, çocuklar bu maratona Marmara Forum’da, işbirliğimizle gerçekleştirilen etkinlikle eğlenerek, öğrenerek ve Tuba Ünsal’dan masallar dinleyerek hazırlanıyor. 1-16 Eylül tarihleri arasında yapılan “Kitap Kurtları Marmara Forum’da” etkinliği ile çocuklar hem kitap okuma alışkanlıklarını geliştiriyor, hem de öğretici atölyelerle eğleniyor.

TOÇEV’ olarak bizim de bir stant ile katıldığımız etkinlikte ürünlerimiz okuma istekli çocuklarımız yararına satılıyor. Bunun yanında Marmara Forum Carrefour’da satılan kırtasiye setlerini TOÇEV Standı’na getirip bağışlayan veliler, çocuklarımıza yeni eğitim öğretim döneminde destek vermiş oluyor.

KİTAPLA İÇ İÇE ETKİNLİK

Özel olarak hazırlanan kitap okuma köşesinde eğitmenler eşliğinde gerçekleşen atölyelere katılan minikler aynı zamanda kitap ayracı tasarımı yarışmasına katılarak hem Kitap ayracı tasarlıyor hem de sürpriz hediyeler kazanıyor. 

8 Eylül Cumartesi günü ise çocukları apayrı bir heyecan bekliyor. Saat 15.00’da ünlü oyuncu Tuba Ünsal’ın katılımıyla renklenecek “Kitap Kurtları Marmara Forum’da” atölyesi ile 50 TL alışveriş yapan ailelerin çocukları Tuba Ünsal’dan masallar dinleyip sohbet edecek, imza alacak. 16 Eylül’e kadar devam edecek bu keyifli ve eğitici etkinliğe herkesi bekliyoruz.