TOÇEV Ekibi Van'daydı!

TOÇEV olarak Van ilimizde yaşanan acıyı depremzedelerimizle birlikte derinden paylaşıyoruz. TOÇEV ekibi Van merkezdeki ve köylerdeki depremzedelerimize, ihtiyaçlarını ulaştırabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. TOÇEV olarak, sponsorlarımızı öncelikli olarak Van’a yönlendiriyoruz. “Bir Şey Değişir, Her Şey Değişir” projemizle Van’daki çocuklarımıza bot-mont ulaştıracağız. “Evimdeyim” projemizde Çelebi Holding’le birlikte 12 köy lojmanı yaptıracağız. Van depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralananlara da acil şifalar diliyoruz.

Van'daki depremzedelerimize destek olmak amacıyla E.S.E.K Tiyatro Topluluğu '3. Türden Yakın İlişkiler Başlangıç' adlı tiyatro oyununun iki günlük hasılatını ve Yaşam Yolu Kişisel Gelişim Merkezi düzenlediği yoga dersinin gelirini TOÇEV'e bağışlandı.

Uğur Uludağ'ın hem yazıp hem başrolünde olduğu '3. Türden Yakın İlişkiler Başlangıç' adlı tiyatro oyunu 'Akatlar Kültür Merkezi'nde Van’daki depremzedelerimiz için sergilendi. Oyunun iki günlük hasılatı TOÇEV aracılığıyla Van'daki çocuklarımıza ve ihtiyaç sahibi depremzedelerimize ulaştırıldı. TOÇEV’i her zaman destekleyen E.S.E.K Tiyatro Topluluğu’na duyarlılıkları ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

4 Kasım Cuma, Yaşam Yolu’nda sosyal sorumluluk kapsamında bir yoga dersi gerçekleştirildi. Van depremini yaşayan çocuklarımızın eğitimlerine destek vermek, aynı zamanda yoga yapmak isteyenler eğitimci Ece Ekincioğlu ile yoga dersine katıldı. Tüm seviyelere açık olan Hatha Yoga ders ücreti bağış olarak alındı, bağış miktarını katılımcılar kendileri belirledi. Dersin tüm geliri TOÇEV aracılığıyla Van’daki çocuklarımıza ulaştırılacak. Yaşam Yolu'nun sosyal sorumluluk kapsamında dersleri devam edecek. Hem yogayla tanışmak hem de destek olmak isteyenler, derslere katılmak için Yaşam Yolu’yla iletişime geçebilir.

Yer: Yaşam Yolu Çamlık Cad. No: 25 3.Levent / Beşiktaş
Tel: (0 212) 279 77 75
info@yasamyolu.com.tr