Runatolia 2017’de de Koştuk

Geçen sene olduğu gibi bu sene de AdımAdım ile 2017 Runatolia Maratonu’na yardımseverlik koşusu konsepti ile katıldık. Koşucularımızın desteği ile yürüttüğümüz kampanyamız devam ediyor...

RUNATOLIA NEDİR?

Runatolia Maratonu ilk kez 19 Mart 2006 tarihinde Türk turizminde farklılık yaratmak ve kış turizmine katkı sağlamak amacı ile 850 kişi ile Runtalya Uluslararası Antalya Maratonu adıyla başladı. Dünyanın dört bir yanından ve yurt içinden yüksek katılımlarla her yıl artan başarılı organizasyonlara 11 kez imza atıldı. 2015 yılından itibaren Runatolia Maratonu adıyla, Türkiye’nin önde gelen organizasyon firmalarından biri olan Turset Project Management bünyesine geçti.

Profesyonel koşuculara hitap ettiği kadar, koşu deneyimi az olan amatör sporcuların da ilgi gösterdiği Runatolia Maratonu, sezonun başlangıç koşusu olması ve mevsimsel özellikleri ile ideal bir koşudur. Sportif özelliklerinin yanı sıra, birçok yan etkinlik ve eğlenceler ile 3 gün süren bir spor festivali ve ülkemizin en büyük Life-Style Maratonudur.