Mart’ta Projelerimizde Neler Oldu

Proje çalışmalarımızda Mart ayında da hız kesmedik. İlköğretim Okulu 4. ve 5. sınıf öğrencilerine temizliği tiyatro ile aşılayan “Temiziz” projesinde Kastamonu’da 3 okulu ziyaret ettik ve “Bir Dokunuş Yeter” tiyatro oyunumuzla çocuklara temizlik bilinci aşıladık. "İlk Yardıma İlk Adım” projemiz kapsamında da Konya’da 4 YİBO’daki 3., 4. ve 5. sınıf öğrencilerine formatör öğretmen eşliğinde ilk yardım bilinçlendirme eğitimi verip tiyatro gösterisi yaptık.

“İyi Beslenmek İyi Gelecek” projemizde Mart ayında 92 aile ve 250 çocuk gıda kolisi dağıtımı yaptık, “Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler” projemiz dahilinde doğru diş fırçalama ve el yıkama teknikleri ile ilgili olarak Osmaniye’da formatör eğitimine, Adana'nın Çukurova ve Seyhan ilçelerinde 3. sınıf öğretmen eğitimine ve Adana'nın Seyhan İlçesi Ahmet Sapmaz İ.Ö.O.’da öğrenci eğitimine katıldık.

Son olarak 27 Mart'ta Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü’nün Davutpaşa Kampusu’nda düzenlediği “Kariyer Panayırı ‘12”de stand açtık ve öğrencilere vakfımızı tanıttık.