Kurumsal Yapımız

 

 

MÜTEVELLİ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Ebru Uygun
   
YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER      YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Firdes Betül Özakyol Cem Uygun
Hatice Betül Mermertaş Erkan Ayan
Hasan Hakan Bilgin Engin Baran
Işın Gürdal Meziyet Uygun
   
DENETİM KURULU ASIL ÜYELER DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Cengiz Turanlı Ayşe Ayan
Prof. Dr. İsmet Nane Okan Oğuz
Kayahan Özer Turan Sarıgülle
   
DANIŞMANLAR
Halit Ergin (Mali İşler)
   
GENEL MÜDÜR
Bade Takazoğlu
   
GENEL MÜDÜR YARDIMCILARI
Aybike Yurtsever Guşa Dilek Ültanır
ayurtsever@tocev.org.tr dilek@tocev.org.tr
   
PROJE ve EĞİTİM BÖLÜMÜ
 Müdür Yardımcısı
Ülkü Baş Karagöz
ubas@tocev.org.tr
   
Psikologlar
Ceyda Demirbaşoğlu
cdemirbasoglu@tocev.org.tr
   
  Meriç Ocak
  mocak@tocev.org.tr
   
Proje Sorumluları
Nuray Ertürk (Gönüllü Saha Sorumlusu)
nerturk@tocev.org.tr
   
Kurumsal İletişim Sorumlusu
Elif Taşkıran
etaskiran@tocev.org.tr
   
Satınalma Sorumlusu
Veysel Birgin
vbirgin@tocev.org.tr
   
Depo Sorumlusu
Necdet Eşer
neser@tocev.org.tr
   
MALİ İŞLER BÖLÜMÜ
Gönüllü Mali İşler Müdürü
Cengiz Süer
csuer@tocev.org.tr
   
Mali İşler Sorumluları
Ayten Oğur Nurten Belir
aogur@tocev.org.tr nebelir@tocev.org.tr
   
Ofis Asistanı
Canan Selek
cselek@tocev.org.tr
   
Mutfak Sorumlusu Ulaşım Sorumlusu
Gülbin Cece Sabahattin Öztürk