Hayallerine Siz de Umut Olun!

Profilo Alışveriş Merkezi, 07 Eylül – 02 Ekim tarihleri arasında düzenlediği sosyal sorumluluk aktivitesi kapsamında TOÇEV’in desteklediği öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Önceden alınmış veya Profilo AVM içerisinde yer alan FLO, Elit Oyuncak, Panço, LC Waikiki, Pucca Sport, Boyner ve D&R Book Store mağazalarından uygun fiyatlara alabileceğiniz okul ihtiyaçlarını TOÇEV aracılığı ile ihtiyacı olan çocuklara hediye edebilirsiniz.

Okul ihtiyaçları beş farklı kategoriden oluşuyor; 1. kategoride 5 adet kareli harita metod defteri, 5 adet çizgili harita metod defteri, 5 adet kurşun kalem, 2 adet kırmızı kurşun kalem ve kalemtıraş, 2. kategoride Resim defteri (orta boy) + 12’li pastel boya takımı, 3. kategoride okul ayakkabısı, 4. kategoride spor ayakkabısı ve 5. kategoride eşofman takımı.

Profilo Alışveriş Merkezi eğitim desteğine ihtiyacı olan çocukların okul heyecanını yaşaması için herkesi çağırıyor. Onların gözlerindeki ışıltıdan, dudaklarındaki küçük bir tebessümden aldığımız güçle aydınlık bir Türkiye için hep beraber yürüyelim. Dokunduğumuz her çocuk ile insan olmanın hazzını ve mutluluğunu yaşayalım.

Üstelik sosyal sorumluluk aktivitesini destekleyenler Profilo AVM’den sürpriz hediyeler kazanacaklar. Sosyal sorumluluk aktivitesinin detaylarını öğrenmek için, Profilo AVM’de bulunan TOÇEV standını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.