Gültekin İ.Ö.O. Müzik Atölyesine Kavuştu

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Redevco’nun desteği ile yaptığımız Antalya Gültekin İlköğretim Okulu Müzik Atölyesi’ni 2 Aralık’ta açtık. Öğrencilerimizin fotoğraf çekiminden İngilizce sohbete kadar birçok workshopla hem eğlendiği hem de kendilerini geliştirdiği açılışta, öğrencilerimiz her biri titizlikle seçilen, kullanıma en uygun ve kaliteli müzik malzemelerine kavuştu. Artık çocuklarımız klavye orgdan bağlamaya, melodikadan müzik setine birçok malzemeyle sanata daha yakın.

Açılışta yapılan workshoplarla öğrencilerimiz çifte mutluluk yaşadı. Workshop çalışmalarında öğrenciler ve gönüllüler birlikte fotoğraf çektiler, Tabu oynadılar, İngilizce sohbet ettiler, müzik çalışması yaptılar ve resim kitapları boyadılar. Henüz okula alışma evresinde olan minikler için de yapılan boyama çalışması ile miniklerin her biri rengarenk kelebeklere dönüştü.

Etkinliklerin ardından Redevco’nun öğrenciler için hazırladığı, içinde kalem kutusu, kalem, defter, kitap ve şapka bulunan çanta hediye edildi. Geçirdikleri eğlenceli günün ardından aldıkları bu hediyelerin çocuklarda yarattığı sevinç görülmeye değerdi.