Dolu Dolu 23 Nisan

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda İstanbul’da ikamet eden öğrencilerimizle çok eğlenceli etkinlikler gerçekleştirdik. Holiday Inn’de çikolata yapımını öğrendik, Efes Pilsen-Fenerbahçe basketbol maçını izledik, Forum İstanbul’da Jurasic Land’i gezdik ve Carousel’de oyunlar oynadık ve çocuklarımıza Cemil İpekçi'nin tasarladığı yastıklardan hediye ettik.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı biz de öğrencilerimizle beraber gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle kutladık. İlk etkinliğimiz için 21 Nisan’da Holidayy Inn’deydik. Burada Çikolata Atölyesi’nde öğrencilerimiz çikolata yapımını öğrendi ve leziz çikolataların tadına baktı.

22 Nisan’da öğrencilerimizle iki ayrı etkinlikte bir araya geldik. Lise ve üniversiteli öğrencilerimizle Sinan Erdemli Spor Salonu’nda Efes Pilsen-Fenerbahçe basketbol maçını izledik, ortaokul öğrencilerimizle Forum İstanbul’da Jurasic Land’i gezdik, dinazorların büyülü dünyasında çok eğlenceli zaman geçirdik.

Son etkinliğimiz için ise 24 Nisan’da Carousel AVM’deydik. Burada ilkokul öğrencilerimiz Carousel AVM’nin desteğiyle Fun Time’da oyunlar oynadı ve Cemil İpekçi’nin TOÇEV yararına özel olarak tasarladığı yastıklarını aldı.