Demet Kutluay ve Suzan Sabancı Dinçer'in Elbiseleri TOÇEV Çocukları İçin Secret Wardrobe Mağazasında Kiralanıyor

Secret Wardrobe-TOÇEV işbirliği ile başlayan “Bana Gardırobunu Aç” projesinin geliri okuma istekli ama ailesinin maddi imkansızlıkları nedeniyle okuyamayan çocuklarımızın bot ve mont ihtiyacını karşılayacak.
“Bana Gardırobunu Aç” projesi, Demet Kutluay ve Suzan Sabancı Dinçer’in bağışladığı dünyaca ünlü markalı elbiselerin 1 Aralık’ta kiralanmaya açılmasıyla devam ediyor. Demet Kutluay’ın YSL, Red Valentino, Kenzo, Suzan Sabancı Dinçer Valentino, D&G, Jovani markalı elbiseleri 31 Aralık tarihine kadar Etiler’deki Secret Wardrobe mağazasından kiralanabilecek. Elbiseleri 3 günlüğüne ödünç alarak, çocuklarımızın eğitim hayatına destek olabilirsiniz. Elbiselerin 3 günlük kiralama fiyatı KDV ve profesyonel kuru temizleme ücreti dâhil 200 TL.

“Bana Gardırobunu Aç” projesinin ilk etabını ünlülere ait Alexander McQueen, Alberta Ferretti, Gucci, Roberto Cavalli, Yves Saint Laurent, ABS, Dolce&Gabbana, Christian Dior markalı elbiselerin kiralanmasıyla tamamlandı. Secret Wardrobe mağazasında kiralanma süresini tamamlayan bu elbiselerin satışı devam ediyor. 

Gelirinin TOÇEV’e aktarıldığı “Bana Gardırobunu Aç” projesi, 31 Aralık 2011’e kadar devam edecek. Projeden elde edilen tüm gelir okuma istekli çocukların kışlık bot ve mont ihtiyacı için kullanılacak.

Adres: Nispetiye Cad. Şehit Ahmet Acarkan Sok. No:3/3 Etiler
Tel: 0212 358 18 28 www.secretwardrobe.com.tr